Job

Asistentka generálního ředitele

Asistentka generálního ředitele

Hledáme šikovného člověka, kterému je naše branže sympatická, umí přemýšlet v souvislostech, je iniciativní a proaktivní, nebojí se úklidu v kuchyňce a zvládne i korespondenci v angličtině.  Člověka, který kolem sebe dokáže udržovat systém a pořádek. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Vhodné pro absolventy!

 

 

 

 

 

 

Hlavní úkoly

Budete zajišťovat agendu zahraničních služebních cest, vyřizovat poštu, zpracovávat docházku, komunikovat v angličtině, vést sklad reklamních předmětů, zajišťovat občerstvení, připravovat zasedací místnosti a dárky pro návštěvy, udržovat pořádek v kuchyňce, komunikovat napříč společností i mimo ni, spolupracovat s personálním úsekem na marketingu, vést agendu služebních aut a pořizovat zápisy z porad.

Výsledkem vaší práce bude

✓ pečlivě vedená administrativa

✓ úspěšná spolupráce s kolegy na všech úrovních

✓ spokojený generální ředitel, ředitelé, manažeři, kolegové, ale i zahraniční a tuzemští hosté

 

Co od vás očekáváme?

Dokážete se dobře soustředit na více věcí najednou?

Rozčiluje vás nepořádek a do věcí vnášíte řád a systém?

Jste komunikativní a máte reprezentativní vystupování?

Předchozí dobré výsledky ve vašich dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe)

Uživatelská znalost práce s PC

2D – diplomacie a diskrétnost

Co nabízíme?

Zázemí stabilní společnosti

5 týdnů dovolené, sick day 

Benefitní a stravenková karta

Zaměstnanecké výhody

Pružná pracovní doba

Příspěvek na penzijní pojištění, dětskou rekreaci a rehabilitace

Nástup možný ihned

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst