News

FIRMA ROKU 2020

Královéhradecký kraj zná vítěze soutěže Firmy roku 2020, kterou každoročně pořádá Krajská hospodářská komora. V kategorii FIRMA DO 250 ZAMĚSTNANCŮ byla nejvýše oceněna právě společnost ZPA Smart Energy a.s. A jak říká naše kolegyně Jana Křemenská: „Na ocenění jsme hrdí především proto, že jsme ten rok 2020 zvládli tak dobře, že za čtrnáct dní můžeme s našimi zaměstnanci slavit nejvyšší obrat v naší historii.“ https://www.facebook.com/komorakhk/videos/843450466366555 A to je něco, dámy a pánové.

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst