ZPA je víc
než jen zaměstnání

Unikátní projekty, kooperace s významnými světovými hráči na poli energetiky a vyhlášenými univerzitami, produkty na míru, práce s nejnovějšími technologiemi, následování moderních trendů, vývoj bez hranic… a to není zdaleka vše. Těšíme se na vás v ZPA Smart Energy.

Kariéra a hledání
nových zaměstnanců

ZPA Smart Energy je předním evropským výrobcem inteligentních elektroměrů a systémů dálkového sběru dat a řízení rozvodné sítě Smart Grid. Vyvíjíme a instalujeme systémy pro nadnárodní energetické společnosti.

Chcete-li s námi budovat měřící a komunikační infrastrukturu nového tisíciletí, staňte se členem našeho týmu. Nabízíme vám perspektivní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, přístup k moderním technologiím, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.

Chcete mít přehled o nově nabízených pozicích?

Zanechte nám svůj e-mail. V okamžiku, kdy vypíšeme volnou pracovní pozici, vám dáme vědět. Teď už vám nic neuteče.

Nabízené pozice

Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? I my hledáme šikovné kolegy do našich týmů. Mrkněte se na volné pozice a zkuste své štěstí v ZPA Smart Energy. Těšíme se na všechny odvážné uchazeče.

Jsme regionální firma

Trutnov se stal pomyslnou kolébkou ZPA Smart Energy. Zde se naše společnost narodila, vyrůstala a nabírala na síle. Dnes před vámi stojí firma světového rozměru, která s hrdostí podporuje svůj milovaný region.

Kontaktní formulář

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Chcete nám o sobě dát vědět? Ať máte důvod jakýkoliv, vyplňte kontaktní formulář a sdělte nám vše, co je pro vás důležité. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Nabízené pozice

A jste tu. Cesta za novou prací je někdy trnitá. Vyhledávat a prozkoumávat volné pozice může trvat dlouho, výsledek vám přitom nikdo nezaručí. Vy se toho ale nebojíte. Právě nyní jste na webu společnosti, která vás zaujala a ke které máte blízko. Odteď už to bude snadné. Mrkněte se do volných pozic, vyberte si takovou, která vám je šitá na míru a přihlaste se o ni. Získat práci svých snů je někdy snadné. Nevěříte? Tak to zkuste.

Elektromechanik

Hlavní úkoly opravy a oživení vyráběných elektropřístrojů diagnostika závad elektropřístrojů Obsluha a nastavení výrobních zařízení Co od vás očekáváme? SOU/ SŠ elektrotechnického směru Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnost výhodou Vhodné i pro absolventy Dobrá znalost práce s PC (MS Office) Co nabízíme? Zázemí stabilní společnosti Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené Benefitní a stravenková karta Příspěvek na penzijní připojištění, dětskou rekreaci a rehabilitace Mám zájem

Přečíst

Laborant – elektro

Jaké budou hlavní oblasti Vašich úkolů? Testování, měření a drobné úpravy elektropřístrojů. Příprava vzorků přístrojů do soutěží Provádění testů u zákazníka (v ČR i v zahraničí) Co vám určitě nesmí chybět? Vzdělání ÚSO elektrotechnické, vhodné i pro absolventy. Základní orientace v analogových, digitálních obvodech a ve výkresové dokumentaci. Zkušenosti s měřením výhodou. Znalost práce s PC, MS Office. Odborná způsobilost v elektrotechnice dle NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhl. 50/78 Sb.) výhodou. Řidičský průkaz B výhodou. Anglický jazyk výhodou. Co nabízíme? Zajímavé finanční ohodnocení Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené Další zaměstnanecké benefity Benefitní a stravenková karta Zázemí stabilní společnosti Mám zájem

Přečíst

Hlavní účetní

Jaké budou hlavní oblasti Vašich úkolů? Odpovědnost za účetnictví společnosti Zpracování kompletní účetní agendy v souladu se všemi účetními, daňovými a ostatními právními předpisy Zajištění účetních závěrek (měsíčních, ročních), dodržování termínů závěrek, zpracování statutárního výkaznictví společnosti Zpracování daňových agend, odpovědnost za splnění všech daňových povinností Úzká spolupráce s finančním ředitelem a controllingem Komunikace s auditorem, s finančním úřadem a ostatními orgány státní správy Vedení týmu 3 účetních Co je „plus“ nového kolegy? Vysokoškolské vzdělání Zkušenosti s různými informačními systémy a prací v nich Co vám určitě nesmí chybět? Vzdělání VŠ / ÚSO ekonomického směru nebo dlouhodobá praxe Praxe min. 2

Přečíst

Účetní

Jaké budou hlavní oblasti Vašich úkolů? Vedení podvojného účetnictví Kontrola a zpracování účetních dokladů Co je „plus“ nového kolegy? Praxe v účetnictví Práce s různými informačními systémy Znalost DPH a daně z příjmu Vysokoškolské vzdělání Znalost anglického jazyka Co vám určitě nesmí chybět? ÚSO vzdělání Pokročilá znalost podvojného účetnictví Organizační schopnosti a samostatnost Velmi dobrá znalost MS Office Co nabízíme? Pracoviště v centru Trutnova. Zázemí silné a stabilní společnosti. 5 týdnů dovolené. Řada zaměstnaneckých benefitů Bonusový systém Mám zájem

Přečíst

Regionálně
odpovědná firma

Jsme hrdí na oblast, ve které ZPA Smart Energy postupně vyrůstala a nabírala na své síle a věhlasu. I díky podpoře kraje jsme tím, kým jsme. Dlouhá léta se to, formou podpory mnoha kulturních, sportovních či vzdělávacích akcí, snažíme trutnovské oblasti vrátit. V roce 2021 máme tu čest pomáhat a spolupracovat na organizaci mnoha výjimečných událostí.

„Neustálé vzdělávání a osobní růst zaměstnanců jsou pro nás prioritou.“

Klára Ožďanová, DiS. – Vedoucí Human Resources

V roce 2019 jsme stáli u zrodu Střediska volného času. Jako generální partner toto centrum pravidelně každým rokem podporujeme.
Sport, tanec, outdoor, technika, hudba a drama, výtvarnictví. Vše v moderním a zábavném balíčku na SVČ Trutnov. www.svctrutnov.cz

Angažovanost při sponzoringu sportovních akcí je veliká, například s TJ Lokomotiva Trutnov, oddílem triatlonu, pravidelně pořádáme ZPA Triatlon Dolce. Této akce se můžete zúčastnit i vy! Přijďte se podívat.
www.triatlondolce.cz

Vážíme si vzdělávání a rozvoje budoucích generací. Proto ZPA Smart Energy a.s. podporuje Gymnázium Trutnov a SPŠ Trutnov.

V letošním roce jsme rádi pomohli spolku Přátelé Starého Rokytníku z.s., jehož členové se usilovně snaží o záchranu starého kostela sv. Šimona a Judy.

Významným počinem je letos již čtvrtý ročník projektu ZPA pomáhá sportem, kterého se účastní zaměstnanci firmy. Za nasportované kilometry firma následně podpoří jednoho kandidáta, ke kterému osud nebyl zrovna přívětivý.

Dále sponzorujeme pravidelné akce jako jsou Krakonošův cyklomaraton, Olfincar Trutnovský půlmaraton či mezinárodního turnaje tříčlenných družstev ve stolním tenise TP (Putovní pohár města Janské Lázně)

Každoročně také sponzorujeme Přátele dobrého vína o.s., který pořádá Vinařské slavnosti v naší horské oblasti.