ZPA je víc
než jen zaměstnání

Unikátní projekty, kooperace s významnými světovými hráči na poli energetiky a vyhlášenými univerzitami, produkty na míru, práce s nejnovějšími technologiemi, následování moderních trendů, vývoj bez hranic… a to není zdaleka vše. Těšíme se na vás v ZPA Smart Energy.

Kariéra a hledání
nových zaměstnanců

ZPA Smart Energy je předním evropským výrobcem inteligentních elektroměrů a systémů dálkového sběru dat a řízení rozvodné sítě Smart Grid. Vyvíjíme a instalujeme systémy pro nadnárodní energetické společnosti.

Chcete-li s námi budovat měřící a komunikační infrastrukturu nového tisíciletí, staňte se členem našeho týmu. Nabízíme vám perspektivní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, přístup k moderním technologiím, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.

Chcete mít přehled o nově nabízených pozicích?

Zanechte nám svůj e-mail. V okamžiku, kdy vypíšeme volnou pracovní pozici, vám dáme vědět. Teď už vám nic neuteče.

Nabízené pozice

Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? I my hledáme šikovné kolegy do našich týmů. Mrkněte se na volné pozice a zkuste své štěstí v ZPA Smart Energy. Těšíme se na všechny odvážné uchazeče.

Jsme regionální firma

Trutnov se stal pomyslnou kolébkou ZPA Smart Energy. Zde se naše společnost narodila, vyrůstala a nabírala na síle. Dnes před vámi stojí firma světového rozměru, která s hrdostí podporuje svůj milovaný region.

Kontaktní formulář

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Chcete nám o sobě dát vědět? Ať máte důvod jakýkoliv, vyplňte kontaktní formulář a sdělte nám vše, co je pro vás důležité. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Nabízené pozice

A jste tu. Cesta za novou prací je někdy trnitá. Vyhledávat a prozkoumávat volné pozice může trvat dlouho, výsledek vám přitom nikdo nezaručí. Vy se toho ale nebojíte. Právě nyní jste na webu společnosti, která vás zaujala a ke které máte blízko. Odteď už to bude snadné. Mrkněte se do volných pozic, vyberte si takovou, která vám je šitá na míru a přihlaste se o ni. Získat práci svých snů je někdy snadné. Nevěříte? Tak to zkuste.

Specialista prodeje

Hlavní úkoly specialisty prodeje: příjem objednávek elektropřístrojů, zpracování obchodních nabídek a požadavků zákazníků, udržování stávajících obchodních vztahů, jednání s dodavateli, poptávková řízení a jejich vyhodnocení – s prioritou pro Německo, koordinace obchodních případů, zajišťování poptávkových řízení a jejich vyhodnocení, kontrola plnění smluvních podmínek ze strany dodavatelů Co od vás očekáváme? Vzdělání ÚSO technického nebo obchodního směru (elektro výhodou) Schopnost samostatně vést jednání s dodavateli Znalost anglického jazyka na úrovni B2, s důrazem na písemnou formu Znalost německého jazyka výraznou výhodou Uživatelská MS Office Znalost ERP systémů výhodou Schopnost samostatné i týmové práce Co nabízíme? Jako významná česká společnost světového rozměru vám zajistíme

Přečíst

Vedoucí oddělení Human Resources

Hlavní úkoly vedoucího oddělení HR: Vedení HR týmu a zajišťování veškerých HR procesů včetně mzdové účtárny, tvorba a odpovědnost za finanční plán HR úseku, tvorba a plnění vzdělávacího plánu, odpovědnost za nábor zaměstnanců, vedení benefitního systému, odpovědnost za systém hodnocení, aktivní vyhledávání dotačních titulů, HR marketing, spolupráce se školami, vedení kolektivního vyjednávání. Co od vás očekáváme? Praxe 5 let na obdobné pozici ve výrobní společnosti Velmi dobrá znalost pracovně-právní legislativy Výborné komunikační dovednosti Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office) Komunikativní znalost anglického jazyka ŘP skupiny B Zájem o osobní rozvoj a rozvoj společnosti VŠ vzdělání výhodou Co nabízíme?

Přečíst

Referent kvality

Vaše hlavní úkoly budou: zajišťování zpětné vazby od zákazníků v oblasti kvality řešení stížností, reklamací a kvalitativních problémů sběr a vyhodnocování údajů o kvalitě elektropřístrojů aktivní zajišťování zpětné vazby v oblasti kvality a pravidelný kontakt se zákazníkem pravidelný měsíční reporting orientace v platných interních pravidlech kvality a spolupráce na jejich trvalém zlepšování dle ISO Co od vás očekáváme? Vzdělání ÚSO elektrotechnického směru Praxe 3 roky v oboru Vyhláška ČÚBP č. 50/1978 Sb. Znalost práce s PC, MS Office Řidičský průkaz skupiny B Komunikativní znalost anglického jazyka Co nabízíme? Zázemí stabilní společnosti Pracoviště v centru Trutnova Pružná pracovní doba E-stravenky v hodnotě

Přečíst

Programátor C#

Baví vás technologie .NET a systémy pro vyhodnocování dat z měřidel? Snažíte se za každou cenu posouvat o kousek dál? Jdete vstříc novým technologiím? Práce s databázemi je vaše hobby? Paráda. Pozici programátora C# v ZPA Smart Energy si zamilujete. A bude to běh po černobílé klávesnici. Vaší hlavní činností bude programování systémů pro vyhodnocování technologických dat získaných z našich měřidel. K dispozici budete mít databázová úložiště (MSSQL, MySQL, Oracle) s naměřenými údaji. Jako zkušený programátor budete mít také na starosti podporu stávajících aplikací a jejich rozvoj.  Co od vás očekáváme? Důslednost a pečlivost musí patřit mezi vaše silné stránky.

Přečíst
No more posts to show

Regionálně
odpovědná firma

Jsme hrdí na oblast, ve které ZPA Smart Energy postupně vyrůstala a nabírala na své síle a věhlasu. I díky podpoře kraje jsme tím, kým jsme. Dlouhá léta se to, formou podpory mnoha kulturních, sportovních či vzdělávacích akcí, snažíme trutnovské oblasti vrátit. V roce 2021 máme tu čest pomáhat a spolupracovat na organizaci mnoha výjimečných událostí.

„Neustálé vzdělávání a osobní růst zaměstnanců jsou pro nás prioritou.“

PhDr. Jana Křemenská – Vedoucí Human Resources

V roce 2019 jsme stáli u zrodu Střediska volného času. Jako generální partner toto centrum pravidelně každým rokem podporujeme.
Sport, tanec, outdoor, technika, hudba a drama, výtvarnictví. Vše v moderním a zábavném balíčku na SVČ Trutnov. www.svctrutnov.cz

Angažovanost při sponzoringu sportovních akcí je veliká, například s TJ Lokomotiva Trutnov, oddílem triatlonu, pravidelně pořádáme ZPA Triatlon Dolce. Této akce se můžete zúčastnit i vy! Přijďte se podívat.
www.triatlondolce.cz

Vážíme si vzdělávání a rozvoje budoucích generací. Proto ZPA Smart Energy a.s. podporuje Gymnázium Trutnov a SPŠ Trutnov.

V letošním roce jsme rádi pomohli spolku Přátelé Starého Rokytníku z.s., jehož členové se usilovně snaží o záchranu starého kostela sv. Šimona a Judy.

Významným počinem je letos již čtvrtý ročník projektu ZPA pomáhá sportem, kterého se účastní zaměstnanci firmy. Za nasportované kilometry firma následně podpoří jednoho kandidáta, ke kterému osud nebyl zrovna přívětivý.

Dále sponzorujeme pravidelné akce jako jsou Krakonošův cyklomaraton, Olfincar Trutnovský půlmaraton či mezinárodního turnaje tříčlenných družstev ve stolním tenise TP (Putovní pohár města Janské Lázně)

Každoročně také sponzorujeme Přátele dobrého vína o.s., který pořádá Vinařské slavnosti v naší horské oblasti.