ZPA je víc
než jen zaměstnání

Unikátní projekty, kooperace s významnými světovými hráči na poli energetiky a vyhlášenými univerzitami, produkty na míru, práce s nejnovějšími technologiemi, následování moderních trendů, vývoj bez hranic… a to není zdaleka vše. Těšíme se na vás v ZPA Smart Energy.

Kariéra a hledání
nových zaměstnanců

ZPA Smart Energy je předním evropským výrobcem inteligentních elektroměrů a systémů dálkového sběru dat a řízení rozvodné sítě Smart Grid. Vyvíjíme a instalujeme systémy pro nadnárodní energetické společnosti.

Chcete-li s námi budovat měřící a komunikační infrastrukturu nového tisíciletí, staňte se členem našeho týmu. Nabízíme vám perspektivní uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti, přístup k moderním technologiím, zajímavé finanční ohodnocení a další zaměstnanecké výhody.

Chcete mít přehled o nově nabízených pozicích?

Nabízené pozice

Rozhlížíte se po nové pracovní příležitosti? I my hledáme šikovné kolegy do našich týmů. Mrkněte se na volné pozice a zkuste své štěstí v ZPA Smart Energy. Těšíme se na všechny odvážné uchazeče.

Jsme regionální firma

Trutnov se stal pomyslnou kolébkou ZPA Smart Energy. Zde se naše společnost narodila, vyrůstala a nabírala na síle. Dnes před vámi stojí firma světového rozměru, která s hrdostí podporuje svůj milovaný region.

Kontaktní formulář

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Chcete nám o sobě dát vědět? Ať máte důvod jakýkoliv, vyplňte kontaktní formulář a sdělte nám vše, co je pro vás důležité. Ozveme se vám hned, jak to bude možné.

Nabízené pozice

A jste tu. Cesta za novou prací je někdy trnitá. Vyhledávat a prozkoumávat volné pozice může trvat dlouho, výsledek vám přitom nikdo nezaručí. Vy se toho ale nebojíte. Právě nyní jste na webu společnosti, která vás zaujala a ke které máte blízko. Odteď už to bude snadné. Mrkněte se do volných pozic, vyberte si takovou, která vám je šitá na míru a přihlaste se o ni. Získat práci svých snů je někdy snadné. Nevěříte? Tak to zkuste.

Produktový manažer pro plynoměry

Co vás čeká na pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER? Vedení vývojových prací na novém produktu. Spolupráce na vývoji s externími partnery. Účast na technických jednání se zákazníky. Příprava produktů pro výběrová řízení. Příprava testovacích postupů pro produktové řady. Tvorba technických specifikací a výrobní dokumentace. Co ovládáte a umíte, abyste byl dobrý PRODUKTOVÝ MANAŽER? Elektro vzdělání ÚSO/VŠ výhodou. Jste technicky založený/založená. Dokážete komunikovat v angličtině. Práce v MS Office je pro Vás rutinou. Jste ochotný cestovat. Máte odpovědný přístup a chuť dál se vzdělávat. Co Vám můžeme nabídnout? Pracoviště v centru Trutnova. Zázemí stabilní společnosti. Zajímavé projekty. Stravenkovou a benefitní kartu. Rehabilitace přímo

Přečíst

Oblastní obchodní manažer pro plynoměry a vodoměry

Popis Vyhledávání obchodních příležitostí v přiděleném teritoriu. Kompletní zajištění veřejných obchodních soutěží. Budování vztahů se zákazníky. Nadstandardní péče o klíčové zákazníky. Marketingové aktivity v přiděleném teritoriu. Služební cesty i mimo ČR. Požadavky Zkušenost s prodejem produktů a služeb. Vzdělání technického směru výhodou. Vysoká míra samostatnosti. Proaktivní přístup. Výborné komunikační a prezentační schopnosti. Ochota cestovat. Znalost práce s PC, MS Office. Řidičský průkaz B. Znalost anglického jazyka slovem i písmem. Další jazyk výhodou. Výhody Přímá zainteresovanost na dosažených výsledcích. Zajímavé finanční ohodnocení. Možnost profesního růstu. Jazykové kurzy. Notebook, mobilní telefon samozřejmostí. 5 týdnů dovolené, sickdays. Další zaměstnanecké výhody, vč. příspěvku na

Přečíst

Vývojář – Hardware

Jaké budou hlavní oblasti Vašich úkolů? Návrh zapojení analogových a digitálních obvodů nových výrobků ve spolupráci s FW. Výběr vhodných součástek a obvodů, hledání možných náhrad. Kreslení schémat zapojení a návrh motivů DPS. Příprava výrobků pro shodu s normami EMC a EMI. Tvorba dokumentace k HW. Tvorba návrhů technického rozvoje a zvyšování konkurenceschopnosti výrobků. Co má úspěšný kandidát splňovat? Vzdělání ÚSO/VŠ elektrotechnické, nejlépe v oboru mikroelektronika. Základní znalost analogové a mikroprocesorové techniky. Znalost práce v systému CAD pro návrh DPS (EAGLE, Altium Designer,…) Komunikativní znalost anglického jazyka. Základní orientace v algoritmizaci případně základy programování v jazyce C výhodou. Odborná způsobilost

Přečíst

Elektromechanik

Hlavní úkoly opravy a oživení vyráběných elektropřístrojů diagnostika závad elektropřístrojů Obsluha a nastavení výrobních zařízení Co od vás očekáváme? SOU/ SŠ elektrotechnického směru Praxe na obdobné pozici ve výrobní společnost výhodou Vhodné i pro absolventy Dobrá znalost práce s PC (MS Office) Co nabízíme? Zázemí stabilní společnosti Možnost profesního růstu 5 týdnů dovolené Benefitní a stravenková karta Příspěvek na penzijní připojištění, dětskou rekreaci a rehabilitace Mám zájem

Přečíst

Regionálně
odpovědná firma

Jsme hrdí na oblast, ve které ZPA Smart Energy postupně vyrůstala a nabírala na své síle a věhlasu. I díky podpoře kraje jsme tím, kým jsme. Dlouhá léta se to, formou podpory mnoha kulturních, sportovních či vzdělávacích akcí, snažíme trutnovské oblasti vrátit. V roce 2021 máme tu čest pomáhat a spolupracovat na organizaci mnoha výjimečných událostí.

„Neustálé vzdělávání a osobní růst zaměstnanců jsou pro nás prioritou.“

Klára Ožďanová, DiS. – Vedoucí Human Resources

V roce 2019 jsme stáli u zrodu Střediska volného času. Jako generální partner toto centrum pravidelně každým rokem podporujeme.
Sport, tanec, outdoor, technika, hudba a drama, výtvarnictví. Vše v moderním a zábavném balíčku na SVČ Trutnov. www.svctrutnov.cz

Angažovanost při sponzoringu sportovních akcí je veliká, například s TJ Lokomotiva Trutnov, oddílem triatlonu, pravidelně pořádáme ZPA Triatlon Dolce. Této akce se můžete zúčastnit i vy! Přijďte se podívat.
www.triatlondolce.cz

Vážíme si vzdělávání a rozvoje budoucích generací. Proto ZPA Smart Energy a.s. podporuje Gymnázium Trutnov a SPŠ Trutnov.

V letošním roce jsme rádi pomohli spolku Přátelé Starého Rokytníku z.s., jehož členové se usilovně snaží o záchranu starého kostela sv. Šimona a Judy.

Významným počinem je letos již čtvrtý ročník projektu ZPA pomáhá sportem, kterého se účastní zaměstnanci firmy. Za nasportované kilometry firma následně podpoří jednoho kandidáta, ke kterému osud nebyl zrovna přívětivý.

Dále sponzorujeme pravidelné akce jako jsou Krakonošův cyklomaraton, Olfincar Trutnovský půlmaraton či mezinárodního turnaje tříčlenných družstev ve stolním tenise TP (Putovní pohár města Janské Lázně)

Každoročně také sponzorujeme Přátele dobrého vína o.s., který pořádá Vinařské slavnosti v naší horské oblasti.