Výroba ZPA Smart Energy

ZPA Smart Energy poskytuje svým zákazníkům produktová řešení na úrovni kvality nejlepších společností v oboru, a to včas a za konkurenceschopné ceny. Programy operativní kvality se zaměřují na snižování nákladů a zvyšování efektivity a flexibility pro zákazníky. Toto umožňuje dodávat produkty s výbornou kvalitou a zákaznickým servisem a současně přinášet zákazníkům vysokou přidanou hodnotu. Dokážeme vyrábět malé, velké i objemné série výrobků tak, abychom uspokojili aktuální potřeby našich zákazníků.

Naše výrobní možnosti ve spolupráci s vývojovým oddělením nám umožňují nabídnout výrobu různých elektronických přístrojů nebo části výrobků dle přání zákazníka. Pro tuto spolupráci jsme schopni zajistit jakékoliv druhy materiálů od všech světových výrobců.

Disponujeme dlouholetými zkušenostmi z hlediska kompletní výroby přijímačů HDO a elektroměrů. Díky modernímu technologickému vybavení zajišťujeme výrobu od osazení SMD a THT součástek, testování plošných spojů, kompletaci výrobků až po finální testování s příslušnými certifikacemi hotových výrobků.

  • Montáž SMT - Linky pro osazení a zapájení SMD.                                 
  • Montáž THT - Technologie pro pájení vývodových součástek THT.                                                              
  • Testování -  Zařízení pro testování a kontrolu součástek.        

 

V případě zájmu o kooperaci jsme schopni nabídnout kompletní technologické vybavení pro osazování plošných spojů (pouze olovnaté pájení).

V případě zájmu kontaktujte výrobního ředitele - Ing. Richard Hakl, e-mail: