Job

Obchodní manažer pro německý trh

Společnost ZPA Smart Energy a.s. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektroměrů hledá do svého týmu schopného a výkonného člověka na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER PRO NĚMECKÝ TRH
✓ Dokážete komunikovat v němčině na úrovni rodilého mluvčího?
✓ Jste technicky zdatný člověk, který se umí vypořádat s překážkami?
✓ Spokojenost zákazníka je pro vás prioritou?

Pak hledáme právě vás!

Výsledkem vaší práce bude:
✓ spokojený zákazník
✓ získaný tender
✓ kompletní tendrová dokumentace

Budete prodávat elektroměry, softwarové produkty a služby. Reprezentovat naši společnost v tendrech, spolupracovat na veřejných obchodních soutěžích a vést tendrovou dokumentaci.

Co vám určitě nesmí chybět
✓ nadšení a zájem pro náš produkt
✓ přesvědčení o kvalitě našich služeb
✓ ochota cestovat a budovat vztahy se zákazníky

Hledáme člověka, kterému je naše branže sympatická, kterého baví vyhledávat obchodní příležitostí a nebojí se výzev. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.


Mám zájem

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst