Spolupráce, jež nás ženou kupředu

Jsme významným hráčem na evropském energetickém trhu, jsme společnost s více než 70letou tradicí, jsme ZPA Smart Energy. 

Za našimi kvalitními produkty stojí mnoho zkušených a chytrých hlav, moderní technologie, chuť jít stále vpřed a v neposlední řadě spolupráce se špičkovými partnery a dodavateli, kteří ctí naši filozofii a cíle, vymýšlejí stále nové procesy a postupy a při své touze dosáhnout co nejlepších výsledků neznají hranic. Také díky nim si můžeme říkat inovativní společnost.

Spolupráce
s technologickými partnery

Pro svoje aktivity hledáme nejvhodnější dodavatele napříč průmyslovým spektrem.

V segmentu měření a řízení energií s úspěchem kooperujeme:

  • s poskytovateli komunikačních modemů a ucelených komunikačních řešení,
  • se světovými výrobci mikroprocesorů a analogových front-endů pro měření,
  • s poskytovateli softwarových komponent a modulů,
  • s potenciálními zákazníky – distribučními společnostmi,
  • s výrobci měřidel, kteří dodávají standardizovaná řešení apod.

Spolupráce s
univerzitami

Spolupráce a vývoj řešení s akademickými institucemi nám umožňuje být neustále technologicky na špici vývoje. Kooperace s univerzitami zahrnuje širokou škálu aktivit. Od stáží vysokoškolských studentů ve vývojových centrech ZPA až po vývoj měřicích, aplikačních a komunikačních modulů. Výzkum a integrace umělé inteligence se stává perspektivní oblastí, na kterou se ve spolupráci s univerzitami zaměřujeme.

AI – (Artificial Inteligence) může přinést zásadní benefity například v těchto oblastech:

predikce chování na odběrném místě,prediktivní údržba,agregace flexibility.

Spolupráce s integrátory

Dodávky ucelených řešení vyžadují efektivní spolupráci více dodavatelů, kteří jsou schopni pokrýt komplexitu dodávky od HW přes komunikace až po vyhodnocovací SW a integrace do systému třetích stran. ZPA Smart Energy úspěšně spolupracuje s předními nadnárodními i tuzemskými SW architekty.

Moderní průmysl v srdci přírody

Držíme a rozvíjíme tradici elektroprůmyslu v Trutnově.

V ZPA Smart Energy si dlouhodobě držíme prvenství českého výrobce elektroměrů a přijímačů HDO. Naše společnost sídlí v nádherném moderním areálu v srdci přírody, který je s oblibou přezdíván “krkonošské Silicon Valley”. Elektroprůmysl má v našem regionu více než sedmdesátiletou tradici.

Na těchto pevných základech stavíme další technologický rozvoj. V Trutnově kromě ZPA Smart Energy zakotvily i další významné nadnárodní technologické společnosti, např. ABB, Siemens, TE Connectivity a další. Díky bujné spolupráci mezi jednotlivými subjekty mohou vznikat další opravdu unikátní projekty.

Nabídka spolupráce!

Potenciál obchodních aktivit ZPA Smart Energy není ještě stále plně vyčerpán. Právě v tuto chvíli hledáme nové partnery pro lokální zastoupení, kteří mají velmi dobrý přehled o energetickém trhu v dané zemi a prokazatelnou zkušenost s úspěšným marketingem. Splňujete tyto předpoklady? Máte zájem o pevnou pozici v našem expertním týmu? Neváhejte a kontaktujte naše personální oddělení. Využít můžete tento formulář.