Job

Programátor SW

Programátor SW

Snažíte se za každou cenu posouvat o kousek dál? Jdete vstříc novým technologiím? Práce s databázemi je vaše hobby? Paráda. Pozici programátora SW v ZPA Smart Energy si zamilujete.

A bude to běh po černobílé klávesnici. Vaší hlavní činností bude programování SW pro řízení výroby. K dispozici budete mít databázová úložiště s naměřenými údaji.

Jako zkušený programátor budete mít také na starosti podporu stávajících aplikací a jejich rozvoj. 

Co od vás očekáváme?

Důslednost a pečlivost musí patřit mezi vaše silné stránky. Jedná se o nezbytné předpoklady, bez kterých se zkušený programátora SW neobejde.

Na tuto pozici požadujeme vysokoškolské či úplné odborné vzdělání technického směru, dobrou znalost programování. Určitě také využijete základní znalost SQL databází.

Pokud máte praxi v programování .NET aplikací a ovládáte MSSQL, MySQL nebo Oracle, jste zase blíž k získání nové pozice.
Vaše práce bude zahrnovat i čtení a tvorbu dokumentace v anglickém jazyce. Občas také pojedete autem na schůzku nebo služební cestu. Řidičský průkaz skupiny B se vám bude určitě hodit.

Co nabízíme?

Jako významná česká společnost světového rozměru vám zajistíme stabilní zaměstnání s možností profesního růstu včetně školení a dalších vzdělávacích kurzů. Pracoviště přímo v centru Trutnova je velmi snadno dostupné všem našim zaměstnancům.

Dobré a kvalitní jídlo je předpokladem pro váš precizní pracovní výkon a pozitivní náladu na pracovišti. Díky našemu pravidelnému příspěvku ve formě stravenek si můžete koupit dobroty, která vám chutnají a dodají energii.

Naše zaměstnance dokážeme nejen ocenit, ale také jim dopřát zasloužený odpočinek v podobě pětitýdenní dovolené. Věříme, že čas strávený s blízkými mimo pracoviště si maximálně užijete a vrátíte se zpět do práce plni elánu a nových zážitků.

V areálu ZPA Smart Energy máme také k dispozici zkušené maséry. Využijte jejich služeb a zajděte si na masáž. My vám na ni rádi přispějeme. Nabízíme vám také další zaměstnanecké benefity včetně příspěvku na relaxační a rekreační aktivity.

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst