Job

Specialista logistiky

Společnost ZPA Smart Energy a.s. zabývající se vývojem, výrobou a prodejem elektroměrů hledá do svého týmu schopného a výkonného člověka na pozici:

SPECIALISTA LOGISTIKY

  • Baví vás komunikovat se zákazníky a vyhledávat pro ně optimální řešení?
  • Jste technicky zdatný/zdatná?
  • Nebojíte se zodpovědnosti za termíny dodání a dodržení požadovaných vlastností našich produktů?

Pak hledáme právě vás!

Výsledkem vaší práce bude:

  • Spokojený zákazník
  • Správně řízené obchodní případy

Budete řídit obchodní případy, hledat nové příležitosti pro společnost a zvyšovat její pozici na stávajících trzích, plnit obchodní závazky na dodávky elektropřístrojů a systémů.

Co Vám určitě nesmí chybět:

  • Předchozí dobré výsledy ve vašich dosavadních aktivitách (praxe, práce, brigáda)
  • Elán a chuť učit se novým věcem

Hledáme člověka, kterému je naše branže sympatická, který se nebojí nových výzev a chce se podílet na upevňování naší pozice na stávajících trzích a rozšiřování o trhy nové. Výborné pracovní výsledky, ochotu a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Možnost kariérního růstu.


Mám zájem

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst