Job

Specialista prodeje

Specialista prodeje

Hlavní úkoly specialisty prodeje:

  • příjem objednávek elektropřístrojů,
  • zpracování obchodních nabídek a požadavků zákazníků,
  • udržování stávajících obchodních vztahů
  • poptávková řízení a jejich vyhodnocení – s prioritou pro Německo,
  • koordinace obchodních případů,

Co od vás očekáváme?

Vzdělání ÚSO technického nebo obchodního směru (elektro výhodou)

Schopnost samostatně vést jednání s dodavateli

Znalost anglického jazyka na úrovni B2, s důrazem na písemnou formu

Znalost německého jazyka výraznou výhodou

Uživatelská MS Office

Znalost ERP systémů výhodou

Schopnost samostatné i týmové práce

Co nabízíme?

Jako významná česká společnost světového rozměru vám zajistíme stabilní zaměstnání s možností profesního růstu včetně školení a dalších vzdělávacích kurzů. Pracoviště přímo v centru Trutnova je velmi snadno dostupné všem našim zaměstnancům.

Dobré a kvalitní jídlo je předpokladem pro váš precizní pracovní výkon a pozitivní náladu na pracovišti. Díky našemu pravidelnému příspěvku ve formě 140korunových stravenek si můžete koupit dobroty, která vám chutnají a dodají energii.

Naše zaměstnance dokážeme nejen ocenit, ale také jim dopřát zasloužený odpočinek v podobě pětitýdenní dovolené. Věříme, že čas strávený s blízkými mimo pracoviště si maximálně užijete a vrátíte se zpět do práce plni elánu a nových zážitků.
Připravili jsme si pro vás i mnoho dalších benefitů včetně příspěvků na relaxační a rekreační aktivity. Objevte výhody zaměstnanců v ZPA Smart Energy a.s.

Pružná pracovní doba

 

Firemní vzdělávání samozřejmostí

 

Fond pracovní doby 7,5 hodiny/den

 

Příspěvek na penzijní připojištění, dětskou rekreaci a sportovní aktivity

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst
No more posts to show