Job

Vývojář – firmware

Vývojář – firmware

Je céčko programovací jazyk přesně podle vašeho gusta? Rádi ho používáte? Dá se říct, že vám to spolu jednoduše klape? Výborně! To si budete rozumět i s námi. Právě vás zrovna hledáme.

Jedním z vašich hlavních úkolů bude vývoj firmware pro měřící techniku z hlediska zpracování dat a komunikace. Spolupracovat budete také na úpravě a rozšiřování stávajících firmwarových modulů dle požadavků zákazníka. Svou vrozenou pečlivost rovněž uplatníte při tvorbě technické dokumentace.

Čekají vás také kolegové v zahraničí. Jak vidíte, nudit se u nás rozhodně nebudete!

Co od vás očekáváme?

Analytické myšlení musí být bezpochyby vaší předností. Stejně tak samostatnost a schopnost týmové spolupráce.
Měl/a byste mít vystudovanou ÚSO/VŠ technického směru a velmi dobře znát ovládací jazyk C. Orientaci v technické dokumentaci i v elektrotechnickém schématu a obecnou znalost architektury procesorů také hojně využijete.
Pokud již máte praxi na pozici vývojáře firmware nebo s používáním měřící techniky, jako jsou osciloskop a multimetr, jste zase o kousek blíž této pozici.
Připravte se na také na aktivní používání anglického jazyka. Budete v něm číst a tvořit dokumentaci. Hodit se vám bude také řidičský průkaz skupiny B.

Co nabízíme?

Jako významná česká společnost světového rozměru vám zajistíme stabilní zaměstnání s možností profesního růstu včetně školení a dalších vzdělávacích kurzů. Pracoviště přímo v centru Trutnova je velmi snadno dostupné všem našim zaměstnancům.

Dobré a kvalitní jídlo je předpokladem pro váš precizní pracovní výkon a pozitivní náladu na pracovišti. Díky našemu pravidelnému příspěvku ve formě stravenek si můžete koupit dobroty, která vám chutnají a dodají energii.

Naše zaměstnance dokážeme nejen ocenit, ale také jim dopřát zasloužený odpočinek v podobě pětitýdenní dovolené. Věříme, že čas strávený s blízkými mimo pracoviště si maximálně užijete a vrátíte se zpět do práce plni elánu a nových zážitků.
Dobré a kvalitní jídlo je předpokladem pro váš precizní pracovní výkon a pozitivní náladu na pracovišti. Díky našemu pravidelnému příspěvku si můžete koupit dobroty, která vám chutnají a dodají energii.

Přečtěte si víc

Zařízení OneMeter nyní i v České republice!

Zařízení OneMeter je nyní k dispozici pro zákazníky z České republiky! Naše společnost v září minulého roku navázala spolupráci se společností OneMeter.com a stala se výhradním zástupcem pro český trh. Během intenzivní spolupráce proběhla modifikace webových stránek, dokumentace i prodejní platformy a byla implementována platforma Zendesk pro zákaznický servis. Pro český trh byla také zvolena nová, šedá barva pouzdra zařízení, ladící s barvou elektroměrů, dodávaných do tuzemska naší společností.  

Přečíst

MOVEMBER 2021

Jako každý rok, i letos se zaměstnanci ZPA Smart Energy a.s. připojují k iniciativě Movember. Hlavním iniciátorem je náš dnes již vousem zarůstající kolega Radovan Sadílek. Na jeho účtu https://movember.com/m/radovansadilek?mc=1 se můžete zapojit a dokonce získat luxusní a jedinečnou MoBábovku.  Navíc za každých 500 vložených Korun Ráďa zaběhne 5 kilometrů a podpoří tak další sbírku, ale o tom zase někdy jindy. Dobrých úmyslů není nikdy dost, což je vidět i na rostoucí částce, kterou se už za pouhé tři dny podařilo vybrat.

Přečíst